18
Ara
2014
0

Seçilen Adayları Tebrik Ediyorum

Ana Sayfa » Haberler » Yeşiltaş: “Seçilen Adayları Tebrik Ediyorum”

Yeşiltaş: “Seçilen Adayları Tebrik Ediyorum”


30 Mart yerel seçimleri için Ak Parti’den Fatsa Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan, aday gösterilmedikten sonra da partisinin başarısı için seçim kampanyalarına devam eden Yakup Yeşiltaş, seçimlerde başarı göstererek seçilen adayları tebrik etti.


 

Yakup Yeşiltaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yapılan yerel seçimlerde yerel yöneticilerimizi seçmiş bulunuyoruz. Yeni seçilen, daha önce seçilip de tekrar seçilen Belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini ve muhtarları halkın teveccühünü kazandıkları için tebrik ediyor ve başarılı olmalarını temenni ediyorum.

    Seçilen bu insanlarımızın başarılı olmaları, insanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetiyle eşdeğerdir. Başarılı veya başarısız olmaları halinde bütün insanlarımızı etkileyeceği muhakkaktır. Bu itibarla dünyada en değerli varlık insandır.

    İnsanlarımızın da insan gibi yaşayabilmeleri için bir takım imkânlardan istifade etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Yani insanlarımız artık kaliteli hizmet beklemektedir. Çünkü kendilerine hizmet etmek için vermiş olduğu yetkiyle kurulan ve kaynaklarını kullanan belediyelerin de belde halkına kaliteli hizmet vermelidir. İnsanlarımızın bu kaliteli hizmeti istemelerinin de en doğal hakları olduğuna inanıyorum. Bu kaliteli hizmetlerin insanlarımıza verilebilmesi için halkın adına yönetime gelmiş olan yerel yöneticilerimizin de halktan farklı düşünmeyeceği ve halkın isteklerine değer veren, adil ve adaletli bir yönetim sergileyen yerel yöneticilerimizin de başarısının kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum. Bu vesile ile seçilen belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini ve muhtarları, halkın teveccühünü kazandıkları için tekrar tebrik ediyor ve başarılı olmalarını temenni ediyorum”. de