18
Ara
2014
0

FATSA BELEDİYESPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ

Ana Sayfa » Haberler » FATSA BELEDİYESPOR’DAN BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ

Fatsa Belediyespor birlik ve beraberlik gecesinde Fatsalı işadamları ve Fatsa’ya gönül vermiş kişiler Dolunay Otel’de bir araya geldiler.  Geceye Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan başta olmak üzere Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Aday Adayları Ahmet Müezzinoğlu,  Ahmet Özyurt  ve Yakup Yeşiltaş, FATSO Başkanı Tayfun Karataş, Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Ayhan Baş, Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve çok sayıda Fatsa Belediyespor sevdalısı katıldı.

 Hep Birlikte Hedefimize Emin Adımlarla Gideceğiz

Gecenin açılış konuşmasını Fatsa Belediyespor Teknik direktörü Sait taş yaptı. Başarılı çalıştırıcı Taş: “Bu güzel gecede hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Birlik ve beraberlik adına bu güzel ve anlamlı gecede verilen mesajları inşallah sezon sonunda 3.Lig’e çıkmış bir Fatsa Belediyespor olarak tamamlarsak çok daha mutlu olacağız. İnşallah 3.Lig’e çıkma yolunda hep birlikte hedefimize emin adımlarla gideceğiz” dedi.

Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz

    Birlik ve beraberlik gecesine katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Fatsa Belediyespor kulüp Başkanı Muammer Coşkun: “Takımımız lig’de iyi bir yerde. İnşallah daha da iyi yerlerde olacak. Bizler lig öncesi yönetim kurulumuzu oluşturarak bir başlangıç yaptık ve iyi transferler yaparak bugünlere kadar geldik. Futbol işi gönül işidir. Severek yaparsanız emeğinizin karşılığını alırsınız. Bizler de emeğimizin karşılığını sonuçlara göre aldık diyebiliriz. Düzenlediğimiz birlik ve beraberlik gecesinde Fatsalılar bize destek verdiler. Herkese çok teşekkür ediyoruz. İşimiz çok zor bir iş ve bizler de bu işi severek yapıyoruz. İnşallah bu yıl hedefimiz olan şampiyonluğu yaşamak istiyoruz. “Varsa ötesi yaşarız onu da” diyerek yola çıktık ve yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızla özellikle taraftarlarımızın desteği ile hedefimize ulaşacağız. Gecemize katılarak bizleri onurlandıran herkese çok teşekkür ediyorum. Fatsa Belediyespor hepimizin ortak paydasıdır ve her zaman tüm Fatsalıların desteğine ihtiyacı var” dedi.

Fatsa Belediyesi İmkânlarıyla Fatsa Belediyespor’a Destek Veriyoruz

    Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı konuşmada: “Bütün Fatsa’nın arzusu ve niyeti doğrultusunda bizler de imkanlarımız dahilinde Fatsa Belediyespor’a  ve amatör spor kulüplerine destek vermeye çalışıyoruz. Arzumuz, Fatsa’yı temsil eden kulüplerimizin   en iyi noktalara gelmesidir. Gayemiz, amacımız budur. Bu yolda Fatsa Belediyespor yıllardır mücadele veriyor. Bu anlamda Fatsa Belediyespor’a destek veren ve emeği geçen başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bu bir gönüllü hizmet yarışıdır. Ekibimiz, Muammer Coşkun başkanlığında gayretli çalışmaları ile bu işe öncülük ediyorlar.  Siyasette ve sporda şu çok önemlidir. Ne kadar çalışırsanız çalışın, ne kadar gayret ederseniz edin netice almadan bir anlamı olmaz. Futbolcularımıza güveniyorum. Hedefimiz şampiyonluktur ve hedefimiz lige göre bir üst lige çıkmak olacaktır. Bizler de Fatsa Belediyesi imkânlarıyla Fatsa Belediyespor’a destek veriyoruz. Bu anlamda ben Hükümetimize ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür etmek istiyorum. 2005 yılında belediye kanununda amatör spor kulüplerine resmen destek verme maddesi konulmuştur. Daha önce belediyelerimiz amatör spor kulüplerine destek   vermiyordu  ve bu anlamda yöneticilerimiz çok sıkıntıdaydı. Şimdi ise belediyemiz  adına  her türlü yardımı yapabiliyoruz. İnşallah bu yıl Fatsa Belediyespor Şampiyon olacak. Hepimizin temennisi bu yönde” dedi.

    Konuşmaların ardından Fatsa Belediyespor teknik heyet ve futbolcularının  imzaladığı formalar 250 TL karşılığında geceye katılan konuklara satılırken açık artırma ile Atatürk’ün el işlemeli büyük portesi İş adamı Fatsa Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Aydemir tarafından 5 Bin TL’ye satın alındı.

    Gece’de birlik ve beraberlik ön planda olurken ortak paydanın ise Fatsa Belediyespor’un bu yıl profesyonel lige çıkması olduğu gözlendi.

¬ Facebook’ta Paylaş